Nasza Firma funkcjonuje na rynku ponad 10 lat. W ofercie posiadamy oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Zajmujemy się serwisem drukarek laserowych i kserokopiarek. Jesteśmy wyspecjalizowani w zakresie regeneracji tonerów laserowych i kartridży atramentowych.

Zachęcamy do regeneracji materiałów eksploatacyjnych w trosce o nasze środowisko naturalne. Komponenty, których używamy w procesie regeneracji pochodzą od czołowych producentów takich jak Uninet Imaging, Fuji, Hanp, OCP, Static Control. Dzięki temu używanie zregenerowanych tonerów laserowych oraz kartridży atramentowych zapewnia wysoką jakość wydruków oraz bezawaryjność.

Nasze produkty posiadają dożywotnią, bezwarunkową gwarancję.

Ofertę poszerzyliśmy o usługę ekspresowego wykonywania automatycznych pieczątek. Jesteśmy w stanie wykonać pieczątkę w ciągu 10 minut! Jesteśmy przedstawicielem firmy COLOP Polska, która jest liderem w produkcji pieczątek.

Nowością w naszej firmie są usługi grawerskie. Grawerujemy urządzeniem laserowym na różnych materiałach: szkło, plexi, drewno, laminaty grawerskie, sztuczne tworzywa, długopisy, kubki, puchary, trofea sportowe, medale, kalendarze, terminarze itp.

Dokładamy wszelkich starań, by klienci Super Print byli zadowoleni. To nasz priorytet.

Zapraszamy do współpracy.

Portfolio

0
Twój koszyk